2014/05/10 Club' s show MSKCHPL - Zubří

Po delší  přestávce  jsme se rozhodli, že Káju přihlásíme na klubovou výstavu. Vzhledem k tomu,  že páníček se nemohl výstavy pro nemoc zúčastnit, dostala  Kája novou „handlerku“ Mirku.  K údivu nás všech tato změna Káje velmi prospěla, byla nebývale klidná a plnila bez problémů všechny povely. A protože se opravdu pěkně předvedla  odvezla si ze Zubří  velmi pěkný posudek a hodnocení V1 s titulem CAC  ve třídě vítězů .  Velký úspěch a obrovská radost nás provázela po zbytek  našeho pobytu.

Carolline  (Kája)  - třída vítězů -  V1,CAC    - rozhodčí p. Václavík

 

Kájinky  potomci také nezůstali  bez úspěchu.

 Arcona z Richardovských skal – mezitřída  V1, CAC

 

 

Astrid z Richardovských skal, mezitřída, V2, res. CAC

 

Aslan z Richardovských skal, mezitřída V4

Naši odchovanci nám neustále dokazují, že mají na to umisťovat se na předních pozicích i na velkých výstavách.  Vždy se radujeme společně s jejich páníčky z jejich pěkných posudků a z hodnocení rozhodčích, které (až na malé výjimky) je vždy Výborný – Výborná.


 Carolline se svými potomky - Arcona, Astrid a Aslan

                                          

 

Po skončení výstavy se Arcona a Aslan zúčastnili bonitace za účelem jejich uchovnění. Pan rozhodčí Václavík po bedlivém zkoumání a posouzení  obou sourozenců rozhodl, že Arcona z Richardovských skal a Aslan z Richardovských skal budou zařazení do chovu a tímto se z nich stávají  chovná fena a chovný pes.  Našim, nyní  již dospělým odchovancům gratulujeme a přejeme jim do dalšího života hodně zdraví a hodně krásných a zdravých potomků.